İleri Zamanlı Gönderi

ileri zamanı gönderi Kampanya Yönetim Sistemini
Kampanya Yönetim Sistemini

Doğru zamanda gönderilen e-posta mesajları ile müşterilerinizin dikkatini çekin. Hoşgeldin e-postaları, davranış bazlı e-postalar veya hatırlatma e-postaları gibi anlık içerikler içeren e-postaları otomatik olarak tetiklemek için Kampanya Yönetim Sistemini ( KYS ) kullanın.

Zamanlayıcı Ayarlama:

E-posta Zamanlayıcı, hazırladığınız e-postalarınızı belirli bir saat ve tarihte gönderilecek şekilde ayarlamanızı sağlar. Tüm kullanıcıların yapması gereken gönderme zamanını belirlemektir. E-posta Zamanlayıcı, belirlenen tarih ve saat geldiğinde hazırlamış olduğunuz e-posta ya da postaları otomatik olarak gönderecektir.

E-posta Zamanlayıcı / Planlayıcı Kullanmanın Avantajları:

1. E-Postalarınızın gönderilmesini istediğiniz tarih ve saatte bilgisayar başında olamayabilirsiniz ya da normal çalışma saatlerinin dışında olabilirsiniz. Bu durumda e-posta zamanlayıcı ile postalarınızı istediğiniz vakitte gönderilmesi için planlamış olursunuz.

2. Farklı ürün grupları, hizmet ya da farklı tekliflerinize göre çok sayıda posta oluşturduğunuzda takviminize bakmanıza ve tarih işaretlemenize gerek kalmayacak.

3. Dilediğiniz vakitte ve tarihte istediğiniz kadar e-postayı zamanlayarak tebrik postaları gönderebilirisiniz.

4. Ve tüm bu zamanlanmış postalar için bir sınır sayısı yoktur.